KPSS Soru ve Cevapları Yayınlandı Mı?

6 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen KPSS Lisans düzeyinin geride kalmasının ardından, sınava giren öğrenciler için heyecanlı bekleyiş başladı. KPSS 2020 soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak, sorusu birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Devlet memuru olma hayali kuran adayların ter döktüğü KPSS Lisans düzeyi sınavının geride kalmasının ardından sınav soruları ve cevaplarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili sorular gelmeye başladı. KPSS genel kültür ve genel yetenek soru ve cevaplarının yanı sıra 6 Eylül 2020 tarihinde öğleden sonra gerçekleşen eğitim bilimleri için de soru ve cevapların kamuoyu ile paylaşılacağı tarihler gündemde...

KPSS Soru ve Cevapları Açıklandı Mı?

Pazar günü gerçekleşen KPSS’nin ardından adaylar soru ve cevapların açıklanacağı anı bekliyor. Kitapçıkları verilemeyen sınav ardından, sınava giren öğrenciler ÖSYM web sitesi üzerinde yer alan çıkmış sorular bölümünden KPSS 2020 genel kültür, genel yetenek ve eğitim bilimleri sorularına ulaşabilecek.

KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Soru ve cevapların ne zaman yayınlanacağına ilişkin tartışmaların yanı sıra sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihte büyük merak konusu!

KPSS Lisans  Genel Kültür, Genel Yetenek, Alan Bilgisi sonuçları 22 Ekim 2020

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi 22 Ekim 2020

KPSS Ön Lisans 26 Kasım 2020

KPSS Ortaöğretim 24 Aralık 2020

KPSS DHBT 26 Ocak 2020 tarihinde açıklanması bekleniyor.

Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.