ÖSYM tarafından 2022 KPSS sınav takvimi açıklandı. ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda KPSS başvuru tarihleri duyuruldu. 2022 KPSS başvuru tarihleri şu şekilde

DEVAMINI OKU

2023 DGS Konuları Ve Soru Dağılımı

DEVAMINI OKU

YÖKDİL sınavı için heyecan sona erdi. Sınav sonrasında büyük bir heyecanla sınav sonucunun açıklanmasını bekleyen adaylar sınav sonuçlarını ÖSYM sayfasından öğrenebilecek.

DEVAMINI OKU

KPSS başvurularının başlama tarihi, başvuru süreci detayları ve gereklilikleri hakkında bilgi alın! Başvuru için hazırlıklarınızı başlatın.

DEVAMINI OKU

Üniversite sınavı sonuçları ÖSYM tarafından Takvime göre açıklandı. İşte, YKS, AYT, TYT ve YDT 2023 sonuçları hakkında ayrıntılı bilgi….

DEVAMINI OKU

Her yıl düzenlenen KPSS, kamu kurumlarında görev alacak personel alımları için temel bir sınav olarak kabul edilir. Peki, 2024 KPSS ne zaman yapılacak?

DEVAMINI OKU

2024 ALES Sınavı'nın ne zaman yapılacağını ve sınav için hazırlık yaparken dikkate almanız gereken önemli ipuçlarını ele alacağız.

DEVAMINI OKU

2024 DGS sınavının ne zaman yapılacağını ve başarılı bir şekilde hazırlanmanız için neler yapmanız gerektiğini ele alacağız.

DEVAMINI OKU

2024 ÖSYM sınavıyla ilgili güncel bilgilere ulaşın. Başvuru tarihleri, sınav tarihleri ve sonuçlar hakkında bilgi edinin.

DEVAMINI OKU
Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.