Bilgisayar Kurslarımız

Teknolojinin günümüzde etkisini göstermesi ile birlikte bilgisayar önemli bir noktaya ulaştı. Not tutmaktan başlayarak neredeyse her iş için kullanımı gerekli ve mecburi olan bir donanım haline geldi. Özellik ile iş yerinde çalışmak isteyen kişilerin bilgisayar kullanımı konusunda ne kadar bilgili olduğu ve hangi sertifikalara sahip olduğu ön planda tutuldu. Bu yüzden sizlere iş olanağınızı genişletmeniz için yeterli ve gerekli olan bilgisayar eğitim kurslarını vermekteyiz.

Verdiğimiz bilgisayar eğitimi sayesinde herkes bilgisayarı temel bir şekilde kullanarak dokümanlar, Microsoft Office ve Word programları ile çalışarak belgeler, Microsoft Excel’de sayısal hesaplamalar, Microsoft Powerpoint ile sunumlar hazırlayacak ve internet tarayıcıları ile internet dünyasında dolaşabilecek.

Temel İçerik

İş dünyasında kullanımı mecburi olan ve bu şekilde çalışan kişilere de kolaylık sağlayan bilgisayar ve programları 3 ana başlıktan oluşur.

  • Bilgisayar ve donanım bilgisi
  • Ofis programları
  • İnternet eğitimi

Windows işletim sistemi sayesinde eğitime kolay bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu sayede güç, performans, görsel efektler, hız, fotoğraf, video vb. gibi birçok şeyi öğrenecek ve ayarlamalar ile evinizde ya da işyerinizde kolaylık ile kullanabileceksiniz.

Ofis programları sayesinde kariyer hedeflerinizde ilk adımı başarı ile atmış olacaksınız. Bilgisayarı daha seri ve kolay bir şekilde kullanma imkanı sağlayacaksınız. Ayrıca günlük hayatınızda ve iş yerinizde kolay bir şekilde çalışarak bolca zaman kazanacaksınız.

Word kullanımı ile yazışmalar yaparak raporlar oluşturabilirsiniz. Belgelere tablolar, grafikler ve resimler ekleyerek kolay bir şekilde mail gönderebileceksiniz. Excel sayesinde elektronik hesaplama ve tablolama yapabileceksiniz. Aynı zamanda grafikler oluşturarak güzel bir sunum da hazırlayabilirsiniz. Powerpoint ile metin, taslak, resim ve çizimler kullanarak sunum hazırlayacaksınız. Slaytlar sayesinde raporları sıralı bir şekilde hazırlayıp sunabileceksiniz. Outlook programı da hazırladığınız rapor, belge ve sunumları e-posta şeklinde göndermek için sizlere yardımcı olan bir program haline gelecek. Tüm bu anlatılanlar sayesinde günlük işlerinizin kolay bir hal alması gibi, iş yerlerinde istenilen bir bilgi ve donanıma da sahip olmuş olacaksınız. Sizlere bu fırsatları vermek için kurslar düzenleyip, herkesi takip ederek her bilgiyi öğretmekteyiz.