DGS 2020 Tercih Robotu

Dgs Tercih Robotu

Dikey geçiş sınavına giren kişiler için en büyük sorun olarak nereye yerleşecekleri ortaya çıkar. Bunu önlemek adına İstanbul eğitim akademisi olarak bir tercih robotu tasarladık. Bu sistem tasarımındaki amaç bu tarz bir sorun yaşayan herkesin memnun kalmasını sağlamak.

Tercih robotunu kullanmak oldukça kolaydır. Sitemize girdikten sonra belirli bir formu doldurup kolayca tercih edilebilecek bölümleri ve şehirleri görebilirsiniz. Sitemiz yüzde yüz ücretsiz olup kullanımı herkese açıktır. Dileyen herkes kayıt olmadan ya da herhangi bir ücret ödemeden kolay bir şekilde tercih robotunu kullanabilir.

Dikey Geçiş Sınavı Tercih Robotu Özellikleri

Tercih robotumuzun forum sayfasına gelip gerekli bilgilerin doldurulması gereklidir. Bu bilgiler oldukça kısa sürede doldurulup asla fazla zaman almaz. Bunun sebebi Dgs tercih robotu kolay bir kullanıma sahiptir denilebilir. Ayrıca çok sade ve gayet anlaşılır bir arayüzü vardır. Bu sayede herkes saniyeler içerisinde istediği sorgulamayı tercih robotunu kullanarak yapabilir. 2020 Dgs tercih robotu geniş kesimlerce her daim güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Güvenilir olmasının en büyük avantajı olarak her kesim tarafından kullanıldığı söylenebilir. Girilen bilgiler kullanım kapatıldıktan sonra anında silinir. Üçüncül şahıslar ya da herhangi birisi ile kesinlikle paylaşılmaz. Güvenlik açısından hiçbir sorun çıkarmayacak şekilde siteyi tasarladık. Bu yüzden nereye yerleşeceğini merak eden ve sorgulama yapmak isteyen herkes tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Sonuç olarak yüzde yüz kullanımı ücretsiz olan tercih robotumuz çok rağbet görmektedir. Bunun sonucunda kullanımı da giderek yaygınlaşmakta ve her daim tüm sınava girenlerin en gözde uygulaması olarak görülmektedir. Hiçbir ücret istenmemektedir. Bu da herkese açık olup tüm Türkiye'den erişime açık olduğunu göstermektedir.

Bilgilerin çalınması mümkün değildir. Güvenlik önlemleri alındığından dolayı asla risk teşkil etmez. Kitapçık yılı, mezun olduğunuz  bölüm ve sınavdan aldığınız puanınızı yazarak tercih edilebilecek ve gelmesi muhtemel bölümler ücretsiz olarak öğrenilebilir durumdadır. Sitemiz yüzde yüz günceldir. Yani üniversitelerin her bir bölümünün güncel puan durumu hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu yüzden her daim her sene boyunca kullanabilir. Bu sayede herkes istediği bilgiyi buradan alabilir.

 

DGS 2020 Tercih Robutu İçin Linki Tıklayınız.