Esenler ALES Kursu

2020 ALES sınavlarına hazırlıkta güncel kaynaklardan elde edilen konu anlatımları ve pratiğinizi arttırmak için düzenli olarak uygulanan deneme sınavları ile alanında uzman öğretmenlerden profesyonel bir şekilde eğitim almak ve geleceğe başarılı bir adım atmak istiyorsanız hızlandırılmış ALES kursuna katılım sağlayabilir, ALES sınavına hazırlıkta eğitimin en kaliteli halini başarınıza yansıtabilirsiniz. 

ALES Sınavına Başvuru Nasıl Yapılır

ALES sınavına başvuru işlemi elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Başvuru kılavuzu ile Aday başvuru formunun doldurulması zorunludur. Bu evraklara ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilir, 2020 ALES sınavı için başvuru işlemini gerçekleştirebilir. Başvuru kılavuzu ve Aday başvuru formu sadece ÖSYM sitesinde yer almakta ve başka hiçbir yerde satışı gerçekleşmemektedir. 3 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşecek olan ALES sınavı için ALES sınavı başvuruları 2020 yılında 13 Mart ile 23 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. ALES sınav ücretlerini ise yine ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden e-işlemler bölümünden gerçekleştirebilir ya da kılavuzda yer alan bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Geç başvuru işlemleri için ise yayınlanan duyuruları takipte kalmak önemlidir. Geç başvuru işlemlerinde ücretin aynı gün yatırılmaması durumunda başvuru iptal edilmektedir. Sınava hazırlık aşamasında ALES kursuna katılım sağlayarak sınav hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. En iyi ALES kursları için araştırma yaparak başarıya bir adım da siz atmaya ne dersiniz?

ALES Kursu Fiyatları

ALES kursu fiyatları için sabit bir fiyat listesi yer almamaktadır. 2020 ALES kurslarında fiyat değişimi olduğu gibi online kursların fiyatında da değişimler yapılmış durumda.  Online ALES kursları hem daha uygun hem de evden çıkmadan eğitim almaya olanak sağlamaktadır. Ancak kursta birebir yapılan eğitim her zaman daha farklıdır. ALES kursuna katılım sağlayarak seviyenize uygun eğitim alabilir, deneme testleri ile sınava hazırlık derecenizi kontrol altında tutabilir ve aklınıza takılan dersler için detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurs için zaman ve bütçesi olmayan kişilerde internet siteleri üzerinden yayınlanan online ücretsiz ALES kurslarına katılım sağlayabilir ve bir nebze de olsa sınava hazırlık aşamasında sınava hazırlık yapabilir.