KPSS A Grubu Kurslarımız

KPSS A Kurslarımız

KPSS A Grubu ve Kurum Sınavlarına Hazırlıkta Profesyonel Kadro ve Yayınlarımızla Sizleri Kurumlarımızda Sınavlara Hazırlanmaya Davet Ediyoruz.

KPSS A Grubu 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Dönemi  Avantajlı Fiyatlarla Örgün ve Online Gruplarımıza Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor. A Grubu ve GY – GK Kurslarımıza Avantajlı Fiyatlarla Kaydolabilirsiniz.

İşleyişimiz:

KPSS A Grubu 2023 Dönemi kurslarımız 14 Kasım Cumartesi günü “STS (Seviye Tespit sınavı)”  ve  “İktisat İçin Matematik” kursuyla başlayacaktır. Kasım ayı içerisinde de Alan derslerinin konu anlatımları başlayacaktır. Dönem içerisinde Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak aylarında yeni gruplarımız açılacaktır.

Hafta sonu gruplarımız 19 Kasım 2022 tarihinde; hafta içi gündüz gruplarımız 21 Kasım 2022 tarihinde; hafta içi akşam gruplarımız ise 22 Kasım 2022 tarihinde ders başı yapacaktır. Hafta içi gruplarımız dört gün (bir gün de etüt ve soru çözümü) ve 10:00 – 16:30 saatleri arasında; hafta sonu gruplarımız ise Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında eğitim alacaktır. Hafta sonu öğrencilerimiz GY – GK derslerini -tercihlerine göre- hafta içi gündüz veya hafta içi akşam periyodunda alacaklardır.

Dönem içerisinde dersler devam ederken, ders saatleri dışında soru çözüm dersleri ve etütler de yapılacaktır. Etütler bir yandan yüz yüze olarak sınıflarda: diğer yandan da online biçimde gerçekleştirilecektir. Örgün olarak yapılan etütler her dersten periyodik bir şekilde haftalık olarak yapılacaktır. Her dersin, bir günü ve saati olacak, o gün ve saatte, o dersin etüdü yapılacaktır. Online olarak da hafta içi akşam 21:30 – 22:00 saatleri arasında öğrencilerimizin sormak istedikleri sorular, eğitim kadromuz tarafından cevaplandırılacaktır.

Örgün kurslarımıza kayıt yaptıran kursiyerlerimize online canlı ders ve offline (video) eğitim paketleri hediye edilecektir.

Genel Kültür - Genel Yetenek ve Alan Bilgisi derslerinden 20 adet Türkiye Geneli (TG) deneme sınavları uygulanacaktır. TG sınavları dışında, derslerde işlenen konuları kapsayan 5 adet konu tarama  denemesi  uygulanacaktır.

Ekim ayında eğitime başlayan KPSS A Gruplarımızın  Genel Kültür, Genel Yetenek ve Alan Bilgisi konuları 15 Mayıs 2023 tarihinde bitecektir. Konuları biten gruplarımız genel tekrar sürecine girecektir. 15 Haziran 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Genel Kültür - Genel Yetenek ve Alan Bilgisi Soru Çözüm ve Genel tekrar kampı düzenlenecektir.

Kurum sınavlarına girmeye hak kazanan kursiyerlerimize 2023 Ağustos ve Eylül aylarında kurum sınavlarına (yazılı sınavlarına) ücretsiz hazırlık kursu verilecektir.

Mülakat aşamasında “mülakat komisyonu” kurulacak; kursiyerlerimize mülakat süreci ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılarak öğrencilerimiz mülakata hazır hale getirilecektir.

KURSİYERLERİMİZE HEDİYE EDİLEN ALAN BİLGİSİ KONU ANLATIMLI KİTAPLARIMIZ

- GY – GK Konu Anlatımlı Modüler Set

- Mikro İktisat Konu Anlatımlı Kitap

- Makro İktisat Konu Anlatımlı Kitap

- Dörtlü İktisat Konu İktisat Konu Anlatımlı Kitap

- Maliye Konu Anlatımlı Kitap

- Muhasebe Konu Anlatımlı Kitap

- Anayasa Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

- İdare Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

- Ceza  Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

- Medeni Hukuk Konu Anlatımlı Kitap

- Borçlar Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

- Ticaret Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

- İcra İflas Hukuku Konu Anlatımlı Kitap

 

KURSİYERLERİMİZE HEDİYE EDİLEN ALAN BİLGİSİ SORU BANKALARIMIZ

- GY – GK Soru Bankası Modüler Set

- Monopol Yayınları Hukuk Soru Bankası

- Monopol Yayınları İktisat (Analiz) Soru Bankası 

- 4T Maliye Soru Bankası

- 4T Muhasebe (Numerus) Soru Bankası

- Yaprak Testler

 

KPSS A GRUBU HOCA KADROMUZ:

HUKUK

Sertaç Özbey

Recep Özceylan

Kerem Çetin Tekeş

Bahar Yıldızhan

Abdurrahman Yılmazgöz

Ayşe Sarıca

Erhan Güneş

Gökmen Koçlu

İKTİSAT

Hüseyin Çevik

Mehmet Arif Ay

MALİYE

Önder Bayrak

Mustafa Vatandaş

MUHASEBE

Emre Kurtoğlu

 

İstanbul'da daha güçlü hoca kadrosu bulamazsınız!

Ayrıntılı Ders Programlarımız İçin Ön kayıt Başvuru Formunu Doldurunuz.