KPSS B Grubu Kurslarımız (Lisans)

KPSS B Grubu (Memurluk) Lisans Kurslarımız

2021 - 2022  KPSS  Genel Yetenek - Genel Kültür Sınavına Hazırlıkta Örgün ve Online Gruplarımıza Kurs Kayıtlarımız Devam Etmektedir.

KPSS 2022 Örgün ve Online  Genel Kültür - Genel Yetenek Sınavı İçin Hafta İçi Gündüz, Akşam ve Hafta Sonu Gruplarımıza Avantajlı Fiyatlarla Kaydolabilirsiniz.

İşleyişimiz:

KPSS 2022 lisans B grubu kurslarımız 18 Eylül Cumartesi günü “Temellendirme kursuyla” başlayacak ve üç hafta devam edecektir. Temellendirme programının bitişi ile birlikte normal ders programına geçilecektir. Derslerimiz iki gün ve dörder saatten haftalık sekiz saat olarak planlanmıştır.

Hafta sonu gruplarımız 9 Ekim 2021 tarihinde; hafta içi gündüz gruplarımız 11 Ekim 2021 tarihinde hafta içi akşam gruplarımız ise 18 Ekim 2021 tarihinde derslere başlayacaktır.

Dönem içerisinde dersler devam ederken, ders saatleri dışında soru çözüm dersleri ve etütler de yapılacaktır. Etütler bir yandan yüz yüze olarak sınıflarda: diğer yandan da online biçimde gerçekleştirilecektir. Örgün olarak yapılan etütler her dersten periyodik bir şekilde haftalık olarak yapılacaktır. Her dersin, bir günü ve saati olacak, o gün ve saatte, o dersin etüdü yapılacaktır. Online olarak da hafta içi akşam 21:30 – 22:00 saatleri arasında öğrencilerimizin sormak istedikleri sorular, eğitim kadromuz tarafından cevaplandırılacaktır.

Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimize Genel Kültür - Genel Yetenek alanında “Uzman Kariyer” yayınlarının konu anlatımlı kitapları ve soru bankaları modüler set biçiminde verilecektir. Ayrıca, öğrencilerimizin tercih ettiği başka bir yayınevinin çıkarmış olduğu soru bankası modüler seti, ikinci bir soru bankası olarak öğrencilerimize hediye edilecektir. Konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları dışında, hocalarımızın hazırlamış olduğu yaprak testler ve diğer materyaller öğrencilerimizin hizmetine sunulacaktır.

Örgün kurslarımıza kayıt yaptıran kursiyerlerimize online canlı ders ve offline (video) eğitim paketleri hediye edilecektir.

Genel Kültür - Genel Yetenek alanında 25’er adet TG (Türkiye geneli deneme sınavı) yapılacaktır.

Deneme sınavları dışında, derslerde işlenen konuları kapsayan 5 adet konu tarama denemesi uygulanacaktır.

Ekim ayında eğitime başlayan Lisans B gruplarımızın  Genel Kültür - Genel Yetenek konuları 15 Nisan 2022 tarihinde bitecektir. Konuları biten gruplarımız genel tekrar sürecine girecektir.

13 Haziran 2022 ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Genel Kültür - Genel Yetenek genel tekrar kampı düzenlenecektir.

Tercih döneminde “Tercih Danışmanlığı Komisyonu” kurularak öğrencilerimize tercih danışmanlığı verilecektir.

Kayıtlı öğrencilerimize şubemizde ücretsiz MEB onaylı “Bilgisayar İşletmenliği” kursu da verilecektir.  (Miili Eğitim Bakanlığına ödenen harçlar bu kursa katılan öğrencilerimiz tarafından karşılanacaktır.)

 

 

 

Matematik Dersi Örnek Video

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UjaVruoV9Ao" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>