KPSS B Grubu Kurslarımız (Ön lisans ve Orta Öğretim)

2023 - 2024 KPSS  Genel Yetenek - Genel Kültür Sınavına Hazırlıkta Örgün ve Online Gruplarımıza Kurs Kayıtlarımız Devam Etmektedir.

KPSS 2023 Örgün ve Online  Genel Kültür - Genel Yetenek Sınavı İçin Hafta İçi Gündüz, Akşam ve Hafta Sonu Gruplarımıza Avantajlı Fiyatlarla Kaydolabilirsiniz.

İşleyişimiz:

KPSS 2023 lisans B grubu kurslarımız 16 Eylül Cumartesi günü “Temellendirme kursuyla” başlayacak ve üç hafta devam edecektir. 14 Ekim 2023 normal ders programımız başlayacaktır. Derslerimiz iki gün ve dörder saatten haftalık sekiz saat olarak planlanmıştır.

Hafta sonu gruplarımız 14 Ekim 2023 tarihinde; hafta içi gündüz gruplarımız 16 Ekim 2023  tarihinde hafta içi akşam gruplarımız ise 30 Ekim 2023 tarihinde derslere başlayacaktır.

Dönem içerisinde dersler devam ederken, ders saatleri dışında soru çözüm dersleri ve etütler de yapılacaktır. Etütler bir yandan yüz yüze olarak sınıflarda: diğer yandan da online biçimde gerçekleştirilecektir. Örgün olarak yapılan etütler her dersten periyodik bir şekilde haftalık olarak yapılacaktır. Her dersin, bir günü ve saati olacak, o gün ve saatte, o dersin etüdü yapılacaktır. Online olarak da hafta içi akşam 21:30 – 22:00 saatleri arasında öğrencilerimizin sormak istedikleri sorular, eğitim kadromuz tarafından cevaplandırılacaktır.

Ekim, Kasım ve Aralık ayında derse başlayan gruplarımızda konu anlatımları 2024 Mayıs ayının sonunda bitecektir. Haziran ayında ise 15 günlük büyük kamp programı uygulanacaktır. Temmuz ve Ağustos aylarında öğrencilerimiz yeni başlayan grupların derslerine katılıp tüm müfredatı tekrar dinleme imkanına kavuşacaktır. 2024 Eylül ayında 15 günlük ikinci bir soru çözümü ve genel tekrar programı düzenlenecek ve öğrencilerimiz tam hazır olarak sınava gireceklerdir.

Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimize Genel Kültür - Genel Yetenek alanında “Uzman Kariyer” yayınlarının konu anlatımlı kitapları ve soru bankaları modüler set biçiminde verilecektir. Ayrıca, öğrencilerimizin tercih ettiği başka bir yayınevinin çıkarmış olduğu soru bankası modüler seti, ikinci bir soru bankası olarak öğrencilerimize hediye edilecektir. Konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları dışında, hocalarımızın hazırlamış olduğu yaprak testler ve diğer materyaller öğrencilerimizin hizmetine sunulacaktır.

Örgün kurslarımıza kayıt yaptıran kursiyerlerimize online canlı ders ve offline (video) eğitim paketleri hediye edilecektir.

Genel Kültür - Genel Yetenek alanında 25’er adet TG (Türkiye geneli deneme sınavı) yapılacaktır.

Deneme sınavları dışında, derslerde işlenen konuları kapsayan 5 adet konu tarama denemesi uygulanacaktır.

Tercih döneminde “Tercih Danışmanlığı Komisyonu” kurularak öğrencilerimize tercih danışmanlığı verilecektir.

İsteyen Kayıtlı öğrencilerimize şubemizde ücretsiz MEB onaylı “Bilgisayar İşletmenliği” kursu verilecektir. Kursiyerlerimize sağlamış olduğumuz Ücretsiz bilgisayar işletmenliği kursu programıyla Bilgisayar İşletmenliği Sertfikasına sahip olma imkanına kavuşacaksınız. (Milli Eğitim Bakanlığına ödenen harçlar bu kursa katılan öğrencilerimiz tarafından karşılanacaktır.)

 

 

">KPSS B Matematik Ders Videosu