Örgün DGS Kurslarımız

 

DGS’ye Özel Öğretmen Kadrosu:

DGS’nin soru yapısı diğer sınavlara göre daha farklılık gösterir. Bu nedenle DGS eğitiminde tecrübeli uzman  öğretmenlerimiz ile sınava en iyi şekilde hazırlanacaksınız.

Çift Yayın Desteği:

Türkiye’nin en iyi iki farklı (Uzman Kariyer ve İntibank Yayınları) yayını ile DGS'ye Hazırlama Şansı elde edeceksiniz.

Matematik Seviyelerine Uygun Sınıflar:

Kendinizle aynı seviyede olan adaylarla birlikte eğitim alabilmeniz için sınıflarımızı matematik seviyesine uygun olarak sayısalcı ve eşit ağırlıkçı sınıflar biçiminde ayırıyoruz.

Temel Matematik Programı:

2023 DGS kurslarımız 30 Ekim Pazar günü “Temel Matematik” programı ile başlayacaktır. Dileyen öğrencilerimizin dahil olacağı temel matematik kursunda öğrencilerimize dört işlem seviyesinden başlayarak basit aritmetik bilgisi verilecek ve üç hafta boyunca devam edecektir.

Derslerin Başlama Tarihi:

Temel matematik programı sonrasında esas ders programımız, -ilk başlayacak hafta sonu grubumuz için- 05 Kasım 2022 başlayacaktır.  Hemen arkasından hafta içi gündüz ve hafta içi akşam gruplarımızda da dersler başlayacaktır.

Yoğun Etüt Programı:

Rutin ders programı dışında soru çözüm dersleri yapılacaktır. Bu derslerde sorular önce öğrencilerimize dağıtılacak ve öğrencilerimizden dağıtılan soruları çözmesi istenecek; daha sonra da bu sorular hocalarımız tarafından çözülecektir.

Haftanın Her Günü Birebir Soru Çözümleri:

Çözemediğiniz soruları birebir programlarımız sayesinde öğretmenlerimize sorabilme imkanına sahip olacaksınız.

25 Adet DGS Türkiye Geneli Denemesi:

Yaptığımız deneme sınavları sayesinde hem eksik olduğunuz noktaları belirleyebilecek hem de sınava yönelik stratejiler geliştirebileceksiniz. Bu sınavlar sayesinde Türkiye sıralamanızı görebileceksiniz.

Haziran - Temmuz Aylarında Tatbikat Deneme Sınavları:

Tatbikat Denemelerimiz sınava bir ay kala başlar ve sınav haftasına kadar devam eder. Toplamda 10 adet Tatbikat Denemesi yapılacaktır.

Deneme Sınavlarına Ek Olarak 5 Adet Performans Değerlendirme Sınavı:

Bu sınavlar konu sıralamasına göre derslerde işlenen konularla sınırlı olduğu için mevcut durumunuz hakkında daha fazla bilgi vermektedir.

Haziran - Temmuz Aylarında Yaz Kampı:

Konu tekrarları, soru çözümleri, deneme sınavları ve deneme sınavlarının derste çözülmesi gibi çalışmalarla son dönemeçte ne durumda olduğunuzu rahatça öğrenebileceksiniz.

DGS Sonrası Ücretsiz Tercih Danışmanlığı:

Sınav sonrasındaki en önemli süreçlerden biri kuşkusuz tercih aşamasıdır. Kendi hazırladığımız tercih robotu sayesinde geleceğinizi belirleyen bu önemli süreçte kolayca tercih yapabilecek ve uzman rehber hocamızdan destek alabileceksiniz.

Ücretsiz Olarak Online Derslere Katılım:

Örgün eğitim öğrencilerimiz, kaçırdıkları dersi telafi etmek veya bir konuyu tekrar dinlemek için dilerlerse canlı ve video olarak yaptığımız online derslere de katılabilirler.