Hızlandırılmış KPSS Kursları Ne Zaman Başlar?

Memur adaylarının büyük bir heyecanla katılacağı KPSS maratonu için geri sayım başlamış durumda. Lisans, önlisans ve ortaöğretim kurumları için KPSS sınav takvimi ve başvuru zamanı açıklanmıştır. Adaylar sınav başvuru zamanında başvurularını yaparak sınava katılmak için aday olabilir. KPSS başvuru zaman dilimleri şu şekildedir;

KPSS Lisans başvuru tarihi; 05- 20 Mayıs 2020, sınav tarihi 19 Temmuz 2020 Pazar,

KPSS Alan Bilgisi 1. Oturum için sınav başvuru zamanı 05- 20 Mayıs 2020, sınav 25 Temmuz 2020,

KPSS Alan Bilgisi 2. Oturum başvuru zamanı 05- 20 Mayıs 2020, sınav tarihi 26 Temmuz,

KPSS öğretmenlik alan bilgisi başvuru 05- 20 Mayıs 2020, sınav 9 Ağustos 2020,

KPSS önlisans başvuru tarihi 12- 25 Ağustos 2020, sınav 18 Ekim 2020 Pazar,

KPSS ortaöğretim başvuru 21 Ağustos ile 7 Eylül arası, sınav 8 Kasım Pazar günü olacaktır.

 

KPPS Sınavına Kursla Hazırlanın

2020 KPSS kursları da diğer yıllarda olduğu gibi bu yıllarda da memur adaylarının KPSS sınavına etkili şekilde hazırlanmaları için başlamaktadır. Sınavda daha başarılı olmak isteyen adayların KPSS kurslarından birine yazılmaları ve kursa devam etmeleri gerekir. KPPS kurslarına düzenli bir şekilde giden ve çalışmalarını düzenli ve verimli bir şekilde yapan memur adayları sınavda da istenilen derecede başarı sağlayabileceklerdir. KPPS hızlandırılmış kurslar ile KPSS sınavında çok daha iyi bir şekilde başarılı olmanız mümkündür. Bu açıdan KPSS hızlandırılmış kurslar ile başarılı bir sınav gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Hızlandırılmış KPSS Kurslar 2020

Hızlandırılmış KPSS 2020 kursları ile KPSS sınavında başarılı olmanız sağlanabilir. Bulunduğunuz yerde en yakın KPSS kursuna yazılarak siz de KPPS sınavına çok daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Hızlandırılmış KPSS kursları ile hızlı bir şekilde konuların tekrarını yapabilir, sınan konuları ile ilgili testler çözebilir ve konularınızı çok daha iyi bir şekilde pekiştirebilirsiniz. Bu şekilde KPPS sınavına çok daha iyi ve verimli bir şekilde hazırlanarak sınavda iyi bir performans sağlayabilirsiniz. Böylece sınavdan istediğiniz gibi iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.