Kurumsal

İnsan hayatı anlamlandırma çalışmaları, ihtiyaçları ve istekleri süreklilik arz eder. Yaşam devam ettikçe insan yeni bilgiler öğrenme; öğrendiği bilgileri hayatında ve toplumsal statüsünde bir yerler edinmek için kullanır.  İnsanın diğer doğadaki canlılardan farkı öğrendiği ve geliştirdiği yeni düşüncelerden haz almasıdır. Hayat süreklilik arz ettiği için insanın yeni şeyler öğrenme ve yeni projelere girme serüveni de sona ermeyecektir. Bu durumdan hareketle eğitim yeniyi yaratma hareketidir. Bireyin gelişmesi iyi ve kaliteli bir eğitimle mümkündür. İyi ve kaliteli eğitim almış bireyler toplumların geleceğinin belirlenmesinde öncü rol oynarlar. Bu çerçeveden hareketle İstanbul Akademi Kurucu Kadrosu, eğitim alanında sahip olduğu çeyrek asırlık tecrübenin ışığında İstanbul Akademi'yi kurmuştur.

İstanbul Akademi eğitim hayatında kariyer ve meslek kursu olarak öncü kurum olma misyonunu yerine getirmektedir. Çeyrek asırlık eğitim hayatımızın sonuçları bizi oldukça heyecanlandırmakta ve eğitim projelerini geliştirmemizde kaldıraç rolü oynamaktadır. Eğitim faaliyetlerimizin ürünü ve meyvesi olan öğrencilerimiz en büyük referansımızdır. Şehirlerde Vali olan, ilçelerde Kaymakamlık yapan öğrencilerimizi görmekten büyük onur duymaktayız.

Finans sektöründeki kaliteli eğitimimiz sonucunda, yüzlerce öğrencimizin Sermaye Piyasası Lisanslama (SPL) sertifikalarını alarak, finans sektöründeki kariyerlerini zirveye taşımalarından büyük memnuniyet duymaktayız. Her yıl Kamu Personel Seçme Sınavını (KPSS) kazanan yüzlerce öğrencimizin kariyer basamaklarında rol oynayan kurumumuz, Kamu Personel Seçme Sınavı hazırlığında hoca kadrosu ve yayınlarıyla tüm adayların gözde kurumudur.

Dikey Geçiş Sınavında (DGS) her yıl yüzlerce adayı, hayalindeki üniversiteye kavuşturan İstanbul Akademi, DGS’ye hazırlanan adaylar için marka kurum olmaya devam edecektir. Sonuç olarak İstanbul Akademi meslek kurslarında büyük başarı elde etme iddiasındadır.

Değerli öğrenciler, sizler de hayalinizdeki kariyerin zirvesini yakalamak istiyorsanız sizleri İstanbul Akademi’nin güçlü akademik kadro, yayın ve rehberliğinde, kariyer meslek sınavlarına hazırlanmaya davet ediyoruz.

 

Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.