Kurumsal

İnsan hayatı anlamdırma çalışmaları ihtiyaçları ve istekleri süreklilik arz eder. Yaşam devam ettikçe insan yeni bilgiler öğrenme ve öğrendiği bilgileri hayatında ve toplumsal statüsünde bir yerler edinmek için kullanır. Bunun için insan diğer doğadaki canlılardan farkı yeni öğrendiği ve geliştirdiği yeni düşüncelerden haz almasıdır. Hayat süreklilik arz ettiği için insanın yeni şeyler öğrenme ve yeni projeler serüveni de sona ermeyecektir. Bu durumdan hareketle eğitim yeniyi yaratma hareketidir. Bireyin gelişmesi iyi ve kaliteli bir eğitimle mümkündür. İyi ve kaliteli eğitim almış bireyler toplumların geleceğinin belirlenmesinde öncü rol oynarlar. Bu çerçevede hareketle İstanbul Akademi Kurucu Kadrosu ve yönetimin çeyrek asırlık eğitim tecrübelerin ışığında İstanbul Akademiyi kurmuşlardır.

İstanbul Akademi eğitim hayatında kariyer ve meslek kursu olarak öncü kurum olma misyonunu yerine getirmektedir. Çeyrek asırlık eğitim hayatımızın sonuçları bizi oldukça heyecanlandırıyor ve eğitim projelerini geliştirmemizde kaldıraç rolü oynamaktadır. Eğitim faaliyetlerimiz sonucu ürünü ve meyvesi olan öğrencilerimiz en büyük referanslarımızdır. Şehirler de Vali olan İlçelerde Kaymakamlık yapan öğrencilerimizi görmekten büyük onur duymaktayız.

Finans sektöründe kaliteli eğitimiz yüzlerce öğrencimiz Sermaye Piyasası Lisanslama (SPL) Sertifikalarını alarak finans sektöründeki kariyerlerini zirveye taşımalarından büyük memnuniyet duymaktayız. Her yıl Kamu Personel Seçme Sınavını kazanan yüzlerce öğrencimizin kariyer basamaklarında rol oynayan kurumumuz Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Hazırlıkta hoca kadrosu ve yayınlarıyla tüm adayların gözde kurumudur.

Dikey Geçiş Sınavı (DGS ) her yıl yüzlerce adayın hayallerindeki üniversiteye kavuşturan İstanbul Akademi DGS’ye hazırlanan adaylar için marka kurum olmaya devam edecektir. Sonuç olarak İstanbul Akademi meslek kurslarında büyük başarı elde etme iddiasındadır.

Değerli Öğrenciler sizler hayaliniz de kariyerin zirvesini yakalamak istiyorsanız sizleri İstanbul Akademi’nin güçlü akademik kadro, yayın rehberliğinde kariyer meslek sınavlarına hazırlanın ve kazanan siz olacaksınız.

 

Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.