Örgün ALES Kurslarımız
Her Yıl Yüzlerce Öğrencinin Akademik Kariyer Hedeflerine Ulaşmasında Büyük Emeği Olan Akademik Kadromuzu, Rehber Hocalarımızı ve Kurum İdarecilerimizi Tebrik Ediyoruz.
Online ALES Kursları
İstanbul'un En İyi Kadrosuyla Türkiyenin Her Yerinde Eğitim Alma İmkanı.

ALES Hazırlık Kursu, Online ALES Kursları

ALES konularının hızlı bir tekrarı yapılan, deneme sınavları ile sınav heyecanınızı yenmenize yardımcı olan ve bol soru çözümü ile konuları daha iyi anlamanıza yardımcı olan ALES kursu, birçok aday için büyük önem taşımaktadır. Akademik kariyer planlayan kişiler için çok büyük önem taşıyan ALES için birçok aday en iyi ALES kursu ile hazırlanmak istemektedir.

Kurs seçimi, adayların sınavda göstermiş oldukları başarıları yakından etkilemektedir. Bu nedenle ALES kursu İstanbul seçeneklerinden birini tercih ederken iyi bir araştırma yaparak kurs seçimlerini yapmaya karar vermektedir.

 

ALES Kursu Ne Ücretleri

Akademik personel kadrolarına atanmak ve doktora başvurusunda bulunmak için ALES’e girmek gerekir. Bu zorlu sınav sürecinde başarılı olmak için donanımlı bir kurs yerinde, uzman eğitmenler ile sınava hazırlanmak, sınav başarınızı oldukça yükseltmektedir. Online ALES kursu gibi imkanlar, günümüzde kişilerin kursa ulaşmasını kolay bir hale getirmektedir. ALES hazırlık kursu seçerken birçok aday, öncelikle fiyatların kendi bütçelerine uygun olmasına dikkat etmektedir.

Piyasa genelinde ALES kursu seçeneklerinin artış göstermesi ile birlikte ALES kursu fiyatları da her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile kişilerin tercihine sunulmaktadır. Aynı zamanda bazı kurslar tarafından sunulan ücretsiz online ALES kursu fırsatları da kişiler için büyük bir fırsat olarak kabul edilmektedir.

 

ALES Kursu Ne Kadar Sürer?

Yılda 2 kez düzenlenen ALES için düzenlenen kurs tarihleri değişkenlik göstermektedir. İlkbahar döneminde düzenlenecek olan ALES için adaylar sonbahar döneminde hazırlık kursuna başlamaktadır. Sonbahar döneminde düzenlenecek olan ALES içinse kurs süreci sınav öncesinde başlayıp sınav tarihine kadar devam etmektedir.

 

ALES Kursu Ne Zaman Başlıyor?

ALES hazırlık sürecinde kursa kayıt olmak isteyen adaylar için ALES kursu başlangıç tarihi çok büyük önem taşımaktadır. Kurs programları ve kurs başlangıç tarihleri döneme göre farklılık göstermektedir. Sınava hazırlanmak için hızlandırılmış ALES kursu imkanlarından faydalanmak isteyen adayların ALES kursu daha geç tarihte başlamaktadır.

ALES kurs süreleri, genellikle sınav tarihine göre ayarlanmaktadır. Başlangıç tarihinden itibaren bütün ALES kurslarında ders programı, sınav tarihine kadar devam etmektedir.

Ön Kayıt Başvuru Formu Avantajlı online ön kayıt için formu doldurun,sizi arayalım.